İnstagram Türk Takipçi S.S.S.

İnstagram Türk Takipçi S.S.S.

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar yoğun talep üzerine ve geç cevap almanızdan dolayı hızlı bir şekilde genel soruları ve cevapları yazmaktayım bunları komple okuduktan sonra bunlar dışında bir sorunuz var ise sorabilirsiniz fakat burada yazan şeyleri tekrar soran arkadaşlara cevap verilmeyecektir !!!!!

SIK SORULAN SORULAR 

Size nasıl güvenebilirim ?
Bulunduğunuz web sitesi zaten bir instagram takipçi hilesi sitesidir. Saat başı girip 7/24 takipçi-beğeni-yorum ücretsiz olarak kasabilirsiniz.
İlk önce parayı mı veriyoruz ?
Arkadaşlar bu soruyu soran çok kişi var ve sizce diye cevap verip geçmekteyim cünkü bizde bir güven unsuru yok sizi biz tanımıyoruz etmiyoruz sitemizi görüyorsunuz yukarıda giriş butonuna basıp 7/24 işlem yapabilirsiniz. O yüzden ödemeyi önden almaktayız.
Teslimat süresi nedir ?
Arkadaşlar yoğunluğa göre değişmektedir o an bir yoğunluk yok ise hemen panele ekliyoruz 10 ile 15 dakika arasında takipçileriniz gelmiş olmaktadır.Sıra mevcutsa beklemelisiniz. Lütfen parayı yatırdıktan sonra kullanıcı adınızı veriniz ve profiliniz gizli ise açınız gönderim esnasında kesinlikle profili gizlemeyiniz.
Takipçilerin hepsi türk mü ?
Hepsi türk ve aktif kişilerdir.
Beğeni yapıyorlar mı ?
Beğeni yaparlar fakat ne kadar beğeni yaparlar gibi bir soru sormayınız cünkü tamamen bu size bağlıdır. 5000 beğeni yapan profilde gördüm 200-300 beğeni yapan profilde gördüm tamamen paylaşımlarınıza bağlı.
Oto Like Nedir ?
Oto like paylaşım yapıcağınız tüm gönderilere yanlış anlamadınız bir kısıtlama yok isterseniz günde 1000 paylaşım yapın sorun değil her gönderinize otomatik olarak beğeni göndermektedir. Buda sizi keşfete çıkartır doğal yollardan hastaglerden size takipçi akar.
Minimum ve maximum kaç bin satın alabilirim ?
Arkadaşlar bu bir kampanyadır minimum 15.000 maximum 60.000 takipçi satın alabilirsiniz.
Fiyatlar nelerdir ?
15.000 Takipçi türk ve aktif > 50 TL
30.000 Takipçi türk ve aktif > 100 TL

Ve katları.

1.000 Otomatik Beğeni > 50 TL

30.000 ve üzeri takipçi alan herkese 2.000 otomatik beğeni 50 tl ' den verilmektedir.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir ?
Tüm bankalar ile çalışmaktayız banka hesaplarımız için bize whatsapp ' dan yazınız.

Kredi kartı ve mobil ödeme YOKTURRR  !!!!!!

Türkiye'de iç çamaşırı, cd-dvd, yiyecekte olduğu gibi hiç bir yazılımında iadesi mevcut değildir. Bu yasalar ile belirlenmiştir ve tüketici hakem heyetinde bu ibare mevcuttur. Türkiye'de biz dahil nereden yazılım alırsanız alın iadesini yapamazsınız. 

2017-06-13 07:03:41

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

En ucuz instagram takipçi hileleri

En ucuz instagram takipçi hileleri

SOSYAL MEDYA TELEVİZYONUN YERİNİ ALIYOR İnternet artık televizyon izleme alışkanlıklarının değiştiği günümüzde televizyonun yerini alan sosyal medya uygulamaları ile çağın baş konuğu

En kaliteli instagram beğeni arttırma hileleri instafeym ' de

En kaliteli instagram beğeni arttırma hileleri instafeym ' de

İNSTAGRAMDA FOTOĞRAFLARINIZ BEĞENİLSİN İnstagram takipçileri satın almak konusu  son günlerde hızlı bir artışa doğru ilerliyor. Çünkü İnstagram 200 milyon kişiden fazla kullanıcısıyla

İnstafeym Diğerlerinden Çok Farklı

İnstafeym Diğerlerinden Çok Farklı

İnstagram’ın hayatımızdaki öneminden uzun uzun bahsetmeye aslında gerek yok. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan, kişilere takipçileri ile ve takipçilerine yönelik fotoğraf ve